Spor

Ümraniyespor, yeni teknik direktörü Tuncay Şanlı ile sözleşme imzaladı

Tuncay Şanlı’nın Ümraniye’deki kulüp binasında düzenlenen imza törenine, klubün Başkanı ve CEO’su Nicolas Anelka da katıldı.

İmza töreninde konuşan Şanlı, Sakaryaspor’u çalıştırdıktan sonra dinlenmek istediğini ancak Başkan ile yaptığı görüşmeden sonra fikrinin değiştiğini belirtti. Anelka’nın da burada olmasının kendisini heyecanlandırdığını söyleyen Şanlı, Başkanın anlattığı projeler ve Türk futbolu adına yapılacak değişikliklerin kendisini buraya getirdiğini ifade etti.

Başkan Aydın, Anelka ile kulübün uluslararası alanda daha aktif olabilmesi için uzun süredir çalıştıklarını ve teknik direktör konusunda da fikir birliğine vardıklarını belirtti. Tunay Şanlı’nın kendileriyle aynı ideallere sahip olduğunu vurguladı.

Yeni teknik direktörü tanıtmak için bir araya geldiklerini söyleyen Anelka, Tuncay’ın zaten herkes tarafından iyi tanındığını ve futbol ikonu olduğunu belirtti. Kendisinin eski takım arkadaşı olduğunu ve artık teknik direktörleri olduğunu söyleyen Anelka, Tuncay’a başarılar diledi ve onu kulüplerine hoş geldin dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu