Spor

Okan Buruk’tan Galatasaray Taraftarına Çağrı!

Galatasaray Teknik Direktörü, en doğru transferleri yapmak için çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Okan Buruk, sarı-kırmızılı takımın yeni sezon hazırlıkları için Avusturya’nın Linz kenti yakınlarındaki Geinberg kasabasında gerçekleştirdiği kampta basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Deneyimli teknik adam, taraftarların transfer konusundaki beklentilerine dikkat çekerek, “Galatasaray taraftarının endişeli olduğunu görüyoruz. Ancak taraftarımızın sabırlı olması gerekiyor. Kadro genişliği ve oyuncu havuzumuz düşünüldüğünde sabırlı olmaları önemli. Transfer konusunda çalışmalarımız devam ediyor ve en istediğimiz oyuncuları almaya çalışıyoruz. Taraftarımızı erken değil doğru transferlerle mutlu etmek istiyoruz” dedi. Buruk, Mauro Icardi’nin sezon başı takımla çalışmalara başlamasının önemine de vurgu yaptı.

Arjantinli yıldızın fiziksel olarak iyi durumda olduğunu belirten Buruk, “Mauro’nun sezon başı kampını geçirmesi önemli. Geçmişte sezon başındaki hazırlık kamplarında bulunamamıştı, bu sezon ise bizimle birlikte olacak. Sezon başı kampı tüm oyuncular için büyük önem taşıyor” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu