Siyaset

Müsavat Dervişoğlu ve Özgür Özel’den Ateş Ailesine Destek!

Suikast sonucu öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in annesi Saniye Ateş ve ablası Selma Ateş, İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile bir araya geldi.

İYİ Parti kaynaklarından alınan bilgiye göre, Ateş ailesi hukuki sürecin sulandırılmasından endişe duyduklarını iletti. Dervişoğlu ise davayı takip edeceklerini ve dosyanın tüm detaylarıyla aydınlatılacağına inandığını belirtti.

Dervişoğlu, “Sinan Ateş benim mevkidaşım. Bu nedenle tepkimiz sadece siyasi değil, çok daha derin bir yerden gelmektedir” şeklinde konuştu.

Sinan Ateş’in annesi Saniye Ateş ise CHP ziyaretinin ardından teşekkür ve adalet arayışı için konuştu. Torunlarının hala tehdit edildiğini ve olayın adice bir duruma dönüştürüldüğünü belirterek, adalet arayışlarının devam edeceğini ifade etti.

Selma Ateş ise adaletin sağlanması için destek istedi ve herkesin hakkın aranması gerektiğini vurguladı. “Mücadeleyi sürdüreceğiz, isimleri veriyoruz ve bu cinayetin aydınlatılmasını istiyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu